Pytania czytelników

Terminal kart płatniczych

 • Przeczytano: 15283
 • Komentarzy: 4
Czytelnik napisał:
Witam,Posiadam w firmie terminal kart płatniczych, który spinam z
fritzbox-em. Założyłem konta w betamax-ie, newfon-ie i tlenofonie.U tego ostatniego operatora wogóle nie chce autoryzować. W betamax-ie (voipdiscount) raz działa, raz nie. Jedynie na newfonie działa poprawnie. Jaka może być tego przyczyna?Tak się składa, że te z którymi nie chce terminal współracować, najbardziej mi odpowiadałyby, a to ze względu na koszt jak i na możliwość na przeniesienie nr. stacjonarnego do internetu (tlenofon). Dodam, że oczywiście wszystkie konta działają przy tradycyjnym telefonowaniu.Pozdrawiam
Odpowiedź eTelefonia:
Witam,jeżeli chodzi o skuteczność działania terminala płatnicznego przez VoIP jest porównywalne z jakością usługi FAX przez VoIP - może to po prostu nie działać. Jeżeli chce Pan korzystać z terminala płatniczego to proponuję zamienić instniejący (na linię telefoniczą) na terminal IP (autoryzacja przez Internet). Działają one bez problemu i nie blokują linii - transmisja obywa się przez Internet.

Zobacz inne losowo wybrane pytania:

Problem się zaczyna kiedy ktoś dzwoni do mnie...
Jedna linia dla dwóch operatorów VoIP
Jakość rozmów a łącze internetowe
Rozmowy VoIP za granicą
Za cicho? zmień softphone

 • REA Card2012-04-16 21:37:00
  Spłać terminal i nie płać za dzierżawę ! Serdecznie zapraszamy www.card-terminal.pl
 • TM2012-03-27 18:30:00
  Jeśli szukacie pomocy w wyborze oferty terminali płatniczych, zapraszam na strone www.terminale-platnicze.wroclaw.pl Chętnie doradzę i przygotuję indywidualną ofertę. Zapraszam przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.
 • Onken2008-11-18 23:47:00
  Kolego, przeciez to te same serwery, nie ma prawa byc lepiej ani gorzej :) niz na voipdiscount
 • PINKI2008-09-24 12:27:00
  PROBLEM ROZWIĄZAŁEM PRZECHODZĄC NA INNEGO OPERATORA VOIP, A WŁASCIWIE TEGO SAMEGO CZYLI Z VOIPDISCOUNT NA BUDGETSIP. POPROSTU MUSI BYĆ LEPSZA JAKOŚĆ. Z POLSKICH OPERATORÓW WARUNKI JAKOŚCI SPEŁNIA TYLKO NEWFON.
Dodaj komentarz
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP