Pytania czytelników

Konfiguracja bramki Linksys SPA 3102

  • Przeczytano: 18876
  • Komentarzy: 1
Czytelnik napisał:
Kupilem w dniu dzisiejszym router firmy Linksys SPA 3102 . Korzystam z łacza UPC i działam w sieci Easycall. Mam problem z konfiguracja.Przy zakupie otrzymałem inst. ale w j. ang. Producent również taką oferuje. Czy może mi Pan pomoc w uruchomieniu bramki, lub wskazaniu linka gdzie mógłbym na ten temat poczytac?Easycall nie jest zainteresowany udzieleniem pomocy w tej sprawie, ponieważ to urzadzenie nie było u niego kupione.
Odpowiedź eTelefonia:
Witam,http://www.myfon.pl/pl/instrukcje/id_79.htmlSpa2102 i 3102 różni się tylko tym, że 2102 nie posiada portu do wpięcia linii analogowej. Konfiguracja jest analogiczna.

Zobacz inne losowo wybrane pytania:

Problem z jakością rozmów w godzinach wieczornych
Jak wyeliminować opóźnienia?
Jak skonfigurować Linksys SPA 3102?
Chcę korzystać z VoIP przy wyłączonym komputerze - co wybrać?
Kolejny problem z dial-planem

  • Woper12011-01-08 11:42:00
    Witam wszystkich. Proszę o pomoc. Usiłuję skonfigurować skrzynkę SPA3102 na dwie linie. Actio – do odbierania - z którego mam numer Voipcheap – z którego dzwonię Udało mi się ustawić jedną linię (line1) albo do dzwonienie albo do odbierania. Nie mogę natomiast ustawić PSTN. Chciałbym, aby z jednej linii można było dzwonić a z drugiej odbierać. Kiedyś w starszym modelu były dwie linie (line1 i line2) i udało mi się to skonfigurować. Teraz, gdy mam PSTN nie radzę sobie z tym. Bardzo proszę o pomoc, co trzeba pozmieniać i gdzie i jaki plan ustawić. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Robert
Dodaj komentarz
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP