Pytania czytelników

Bramka z modemem

  • Przeczytano: 12332
  • Komentarzy: 1
Czytelnik napisał:
Proszę o poradę. Zamierzam zakupić bramkę VoIP, lub telefon IP i nie wiem na co się zdecydować i jaki model kupić. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale zamierzam też kupić bezprzewodowy modem do internetu do połączenia dwóch komputerów i ??? być może telefonu lub bramki.Internet dostarcza mi NETIA przez telewizję kablową. Proszę o poradę jak najlepiej zainwestować w modem i bramkę/telefon IP aby dobrze współpracowały i nie narazić się na zbędne koszty. Najlepiej aby telefon/bramka mogły obsługiwać dwóch operatorów VoIP (dwie linie -
odbiór i wyjście).
Odpowiedź eTelefonia:
Witam,jeżeli zamierza Pan kupić modem, to może warto zastanowić się nad zakupem jednego urządzenia do obsługi wszystkiego. W Pana przypadku byłby to np. router Linksys WAG54GP2-E3 Annex B.
Obsługuje 2 niezależne konta VoIP, ma router z 4 portowym switchem oraz moduł Wifi.

Zobacz inne losowo wybrane pytania:

Jeden telefon dla telefonii internetowej i stacjonarnej
Problem z szybkością
VoIP bez QoS
Bramka VoIP przy publicznym IP
Zamierzam zainstalować telefon VoIP i mam kilka pytań...

  • zbigniew2008-07-07 21:40:00
    kupilem bramke, od reklamowanego operatora Woip typ bramki grandstream HT486-miala byc konfigurowana dodatkowo nr telefonu,i 10 min rozmow.A to bzdury,problem kupilem numer za 5zl,doladowalem za 50 zl. zgodnie z instrukcja jak pisalo. ni9kt ze strony operatora nie pomaga. Laduje do pudelka bramke i rezygnuje z tego reklamodawcy jakim jest easycall. Szukam jeszcze jakiegosc uczciwego operatora ktory reklamujac sie dba o swoje logo.
Dodaj komentarz
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP