Dodaj komentarz i/lub ocenę operatora Zadarma

Zadarma
Polska
Zadarma
Infolinia: +48 223-906-333
2.28
Opinie 23
Oceny 39
Możesz ocenić nie więcej niż trzech operatorów
Możesz także dodać komentarz dotyczący operatora Zadarma
W trosce o rzetelność ocen i komentarzy prosimy o podanie numeru klienta lub numeru telefonu. Pozostanie on wyłącznie do wiadomości operatora i redakcji serwisu. Jeśli operator nie zgodzi się z opinią, a poniższe pole będzie niewypełnione, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarza/oceny.
Komentarz zawierający treść reklamową, bądź sprzeczny z zasadami współżycia społecznego będzie usunięty.Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, skracania, bądź usuwania komentarzy bez podania konkretnej przyczyny.

eTelefonia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Uwaga. Twój adres IP będzie zapisany w bazie danych wraz z dodaniem komentarza. Nie będzie on jednak wyświetlony na stronie.

Komentarze internautów

Zadarma Support Raportuj
18.10.2017 15:11
Po raz kolejny dodajemy komentarz, bo ciągle jest usuwany. Strona Zadarma jest tylko jedna to https://zadarma.com/pl/ Domena zadarma.pl nie należy do naszej firmy i została zablokowana na serwerze, bo była używana jako falszywa strona naszego projektu. Po raz kolejny dodajemy komentarz, bo ciągle jest usuwany. Szanowny Panie Zbigniewie, jesteśmy Bułgarskim operatorem sieci telekomunikacyjnej i działamy na rynku VoIP już od 10 lat. Te wszystkie informację podane są na naszej stronie w zakładce “O projekcie” https://zadarma.com/pl/info/about/ Proszę pamiętać, że dział pomocy technicznej może udzielić szybką odpowiedź na wszystkie pytania na online czacie lub telefonicznie +48 223-906-333
niesmak Raportuj
10.10.2017 10:20
może i tanio i sprawnie, ale strona zadarma.pl znowu nie działa - 400 Bad Request i dupa :(((((((((((((((((((((
02.10.2017 10:52
Jak na razie spoko używam od niecałego roku najpierw było na komputerze teraz na telefonie.
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP