Moja Recepcja - Umawianie wizyt bierzemy na siebie

  • Dział: VOIP

Ważne spotkania w ciągu dnia, udział w szkoleniu, konferencji, pacjent "na stole" lub "co gorsza" długi weekend za miastem?- a Ty nie możesz odebrać telefonu?

Po co oddzwaniać? "Twoja" Asystentka z Mojej Recepcji przyjmie każdą rozmowę za Ciebie!

Na czym to polega?

Nasze profesjonalne recepcjonistki, odbiorą telefon od Twojego klienta dzwoniący do Ciebie w nawet najbardziej nieodpowiednim momencie, przywitają klienta w imieniu Twojej firmy, a podczas profesjonalnej rozmowy dokonają skutecznej rezerwacji dopasowanej do preferencji Twojego klienta, a w razie potrzeby udzielą niezbędnych informacji na temat oferowanych przez Ciebie usług.

Dzięki telefonicznej obsłudze naszej wykwalifikowanej recepcjonistki, Twój klient zawsze jest obsłużony z uśmiechem, a umawianie wizyt może odbywać się niezależnie od miejsca w którym aktualnie jesteś, lub też bez względu na to co w danej chwili robisz. Cała uwaga w momencie wykonywania obsługi klienta zostaje skupiona właśnie na nim. Nie musimy się już obawiać dzwoniącego telefonu, którego odebranie często wprawia aktualnie obsługiwanego klienta w zakłopotanie, a czasem nawet irytacje obniżając poczucie jakości wykonywanej usługi, z kolei zaś nieodebranie może wiązać się z utratą kolejnego klienta. Klient czuje się najważniejszy. Ale system „Moja Recepcja” to nie tylko najnowocześniejszy system rezerwacji wizyt. To również idealne narzędzie analityczne wspomagające zarządzanie portfolio oferowanych usług, zarządzanie zasobami ludzkimi i sprzętowymi, a także bardzo dobre narzędzie umożliwiające komunikacje marketingową z klientem.

Główne funkcjonalności systemu:

Współdzielona asystentka

Istotnym elementem funkcjonowania naszego systemu, jednocześnie istotnym elementem wyróżniającym nasze usługi jest telefoniczna obsługa procesu rezerwacji, świadczona przez profesjonalne recepcjonistki.

Dogodne umawianie się na wizyty

Pozwól klientom umówić się na wizytę do Ciebie w dowolnej, preferowanej przez nich formie: rezerwacja telefoniczna , Internetowa

Kalendarz wizyt

Łatwy i wygodny nadzór nad planogramem wizyt, możliwość przeglądania, zarządzania, planowania oraz edycji terminów, a wszystko to dostępne niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy.

Powiadomienia

Automatyczne wysyłanie wiadomości do klienta w postaci SMS lub email, odpowiednio wcześniej przypominających o umówionym terminie wizyty.

Kampanie promocyjne

Możliwość wysyłki sprofilowanych wiadomości SMS lub email, przypominających oraz informujących o aktualnie obowiązujących promocjach czy też nowościach w ofercie.

Zarządzanie klientem

Funkcja kartoteki klienta, pozwala na zapamiętanie preferencji poszczególnych klientów, umożliwia przeglądanie historii odwiedzin, oraz pozawala na automatyczne wysyłanie życzeń okolicznościowych.

Zarządzanie personelem

Możliwość podglądu i zarządzania indywidualnymi kalendarzami pracowników, zarządzanie zmianowym trybem pracy, urlopami, dniami wolnymi, a także wydajności pracowników.

Optymalizacja kosztów w firmie

Korzystanie z usług Mojej Recepcji, pozwala oszczędzić czas i wykorzystać go na czynności związane z obsługą klienta, bądź mówiąc wprost zwiększyć naszą wydajność. Analiza ekonomiczna opłacalności naszego systemu szybko udowodni, że „Moja Recepcja” jest o wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż utrzymanie stanowiska asystentki lub recepcjonistki. Korzystanie z naszych usług, to również gwarancja bezpieczeństwa danych. Dzięki specjalnie opracowanym systemom bezpieczeństwa, wszelkie dane dostępne systemie widoczne będą tylko dla Państwa, lub dla osób przez Państwa uprawnionych.

Moja Recepcja oszczędza Twój czas, podnosi standard świadczonych usług i pozwala oddzielić czas wolny od zawodowego. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://mojarecepcja.com.pl. Zachęcamy do rejestracji darmowego, 30-to dniowego konta o pełnej funkcjonalności a przekonacie się, że Moja Recepcja na prawdę działa!

Dodaj komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP