Yealink T4 - nowe modele biurkowych telefonów VoIP

  • Dział: VOIP

Nowa seria telefonów Yealink T4 jest przeznaczona dla wymagających użytkowników, którzy od telefonów bazujących na protokole VOIP oczekują wysokiego standardu rozmów w środowisku biurowym.

Zaawansowana technologicznie konstrukcja seria T4 firmy Yealink, jest nie tylko przyjemna i praktyczna w użyciu, ale w rzeczywistości reprezentuje najnowsze osiągniecia współczesnej technologii VoIP. Zaawansowane funkcje obejmują wsparcie dla sieci gigabitowych oraz adaptera EHS do łatwego podłączenia słuchawek bezprzewodowych. Design urządzeń z serii T4X opiera się na dużym wyświetlaczu, który w czytelny sposób prezentuje rozbudowane funkcje telefonów.

Yealink T4 - SIP-T48G

Wyostrzona jakość dźwięku wynika z zastosowania systemu Optima HD Voice, który uzyskał certyfikat potwierdzający zgodność ze standardem TIA 920. Nowe telefony IP z serii T4X łączą więc w sobie biznesową prezencję z optymalną funkcjonalnością. Najnowszymi telefonami z tej serii są T48G i T49G. SIP-T48G Yealink to najnowszy innowacyjnie telefon IP nieodzowny w szybko zmieniającym się świecie. Został zaprojektowany specjalnie do użytku przez lokalny i międzynarodowy biznes, przemysł i handel. Posiada duży panel dotykowy, który sprawia, że przełączanie między różnymi ekranami i aplikacjami należy do szybkich, łatwych i wygodnych.

Yealink T4 - SIP VP-T49G

Z kolei SIP VP-T49G to wideotelefon przeznaczony dla kadry kierowniczej i tele-pracowników. Prezentuje optymalną równowagę między prostotą i wyrafinowaniem. Powiększony 8-calowy ciekłokrystaliczny, dotykowy ekran (LCD 1280 x 800 pikseli), a także wysokiej rozdzielczości wideo i audio HD, umożliwiają wysokiej jakości komunikację dla profesjonalistów. Funkcjami wyróżniającymi ten model jest wbudowany Bluetooth 4.0, Wi-Fi i kamera HD.

Dodaj komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP