FCN: Norwegia od 5 groszy za minutę

  • Dział: VOIP

Przez cały listopad, nowi i dotychczasowi użytkownicy sieci telefonii VOIP będą mogli dzwonić na numery stacjonarne w Norwegii za 5 groszy za minutę.

Norwegia jest w czołówce europejskich państw jeżeli chodzi o dostępność szerokopasmowego Internetu. Wyjątkowo łatwo korzystać tam z telefonii VoIP. Dzięki temu, rozmowy z rodakami żyjącymi w tym kraju mogą być wyjątkowo tanie, a nawet bezpłatne – jeżeli obydwie strony korzystają z FCN. Jest to możliwe, gdyż ze swojego konta VoIP można dzwonić z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki na numery stacjonarne będą obowiązywały do 30 listopada. Koszt połączeń na telefony komórkowe to 19 groszy za minutę. Aby korzystać z promocyjnej stawki nie trzeba wykonywać żadnej czynności, gdyż jest ona włączona automatycznie wszystkim użytkownikom operatora w tym okresie.

Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Dodaj komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP