Miliard użytkowników komunikatora WeChat

  • Dział: VOIP

Chiński Internet jak wiadomo nie jest aż tak otwartym medium jak w krajach zachodnich. Mieszkańcy Państwa Środka korzystają z wielu aplikacji, będących alternatywami znanych nam rozwiązań. Komunikator WeChat można nazwać odpowiednikiem Messengera. Aplikacja, oprócz komunikowania się z innymi osobami, pozwala m.in. zamówić jedzenie, wynająć samochód, korzystać z usług bankowych lub dzwonić za pośrednictwem VoIP-a. 

Czytaj dalej...

Yealink T54S i T52S na polskim rynku

  • Dział: VOIP

Yealink, światowy lider w zakresie rozwiązań zunifikowanej komunikacji (Unified Communication), wprowadził do oferty nowe modele telefonów IP – YealinkT54S i T52S. Odtąd na wszystkich rynkach w skład linii telefonów wideokonferencyjnych T5 będą wchodziły modele T58V, T58A, T56A, T54S i T52S.

Czytaj dalej...

Telefon FCN: nowa aplikacja VoIP na system Android

  • Dział: VOIP

FCN - popularna polska platforma telefonii VOIP udostępnia własną aplikację do dzwonienia na system Android. Aplikacja telefon FCN przeznaczona jest dla wszystkich obecnych jak i nowych użytkowników platformy VoIP - jest już skonfigurowana do natychmiastowej pracy z systemem operatora jak i pozwala na szybką rejestrację konta od razu po instalacji.

Czytaj dalej...

Wyciek haseł z EasyCALL. Część klientów zgłasza wyzerowane konta

  • Dział: VOIP

Otrzymujemy sygnały, że wielu klientów operatora VoIP zostało okradzionych. Ktoś wydzwonił ich salda na zagraniczne numery. EasyCall wie o problemie, ale nie informuje swoich klientów o tym co dokładnie się stało. Mało tego, firma wymusiła reset haseł klientów, co sprawiło, że telefony niektórych zostały wylogowane z sieci i nie da się do nich dodzwonić…

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP